הדף בטעינה...
הרצאות, אתרים וכתבות מעוררי עניין (אתרים ברשת)
חפש מתקדם
 
גודל גופן: א   א   א   א

 

עמוד <<הקודם   הבא>> הצג אובייקט חדש לפי סדר פרטים לפי בחירת פריטים להדפסה
תיאור:

מי שמוצא משהו וחושב שכדאי לפרסם כאן - אפשר לשלוח אל מנהל האתר.

 

הרצאות (והרצאות אורח) מקורסי התכנית מצויות כאן.

אנגלית הדפס

מוניקה לוינסקי מתארחת בתכנית של TED ומספרת על מחסום הבושה, על תרבות ההשפלה ועל איך כל זה קשור לבריונות ברשת.

סוג פעילות: העשרה
עברית הדפס

האם ייתכן שבכל אחת מכמה מדידות נפרדות קבוצה א תשיג ממוצע טוב יותר מקבוצה ב, אבל אם נחבר את כל המדידות יחדיו נמצא שדווקא קבוצה ב היא הטובה יותר?

עברית הדפס

פרופ' גבי סלומון, מראשוני התומכים ברפורמת המחשוב במערכת החינוך, יוצא נגד כוונת המשרד להוסיף מחשבים בכיתות.

עברית הדפס
מולטי מיליונר ישראלי מסתורי החליט להמציא מחדש את הכיתה. במקום לוח, ספרים ומחברות - מורה בפס רחב.
אנגלית הדפס

רבים מאתנו זוכרים לטובה את סרטו של וולט דיסני, ספר הג'ונגל. כאן הוא מוגש כיאה לפריחתן של טכנולוגיות האינטרנט והתקשורת...

מילות מפתח: גוגל
אנגלית הדפס

כתבה מעוררת מחשבה מאת פרופ' שיזף רפאלי על האוריינות ועל הנבערות של ילדי הדור החדש.

פורסם בתאריך 4.9.09.

סוג פעילות: העשרה
עברית הדפס

לאחרונה קמה עמותה חדשה לקידום המחקר האיכותני, המאגדת בתוכה גופים שונים באקדמיה הפועלים בכיוון זה. בין הדמויות המובילות בעמותה - עמיה ליבליך, לאה קסן ונעמה צבר-בן יהושע, שחלקכם מכירים מלימודיכם לתואר שני בחינוך.

מילות מפתח: איכותני
עברית הדפס

יש בדף של "קישורים" באתר מרכז צ'ייס קישורים לכנסים, למאגרי מידע, לכתבי עת ועוד.

עברית הדפס
האתר נועד לשרת העוסקים בהוראה ובלמידה של המקצוע מדע וטכנולוגיה בבית-הספר היסודי, ולייסד קהילה של אנשי מקצוע, היוצרת בצוותא, מתעדכנת במשותף, מחליפה רעיונות ודעות ולומדת באמצעות רשת התקשורת. האתר מציע חומרי הדרכה, מחקרים, כתבי-עת, ספריה וירטואלית ועוד.
עברית הדפס

האתר של מטח - המרכז לטכנולוגיה חינוכית מציע רעיונות, כלים, אסטרטגיות ומוצרים, שיש בהם אלמנטים של חדשנות ושינוי בתחומים חינוכיים בכלל ותחומי הטכנולוגיה החינוכית בפרט. האתר מחולק על-פי תחומי דעת שונים. ראו באתר גם מעבדה וירטואלית הממחישה מגוון תופעות מתחום הביולוגיה.

עברית הדפס
כתב-עת מקוון המציג חדשות ומגמות בחינוך בעולם, סוקר ספרים ומאמרים העוסקים בחינוך, מציע מקורות מידע מגוונים בנושאי למידה וחינוך, קישורים לאתרי בתי-ספר ברחבי העולם, וכן סוקר פרוייקטים מתוקשבים בארץ ובעולם.
עברית הדפס
האתר, פרי שיתוף פעולה בין הסתדרות המורים - הקרן לקידום מקצועי, והסתדרות המורים - עמותת המורים לבין המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח) - היחידה לאקטואליה ולחשיבה ערכית, מבקש להוות מקום מפגש למחנכים ולכל העוסקים בטיפוח אקלים בית-ספרי. האתר מציע מאמרים, מחקרים וכלים לניהול כיתה, הפעלות וכו'.
עברית הדפס
אינדקס אתרים באנגלית ובעברית העוסקים במגוון נושאים הקשורים לחינוך, כולל תיאורים קצרים של האתרים וציון שכבת הגיל המתאימה של ההפנייה, נגישות לבעלי צרכים מיוחדים - אם קיימת, ושפת האתר.

אנגלית הדפס
כתב-עת בריטי מקוון המציע מידע על תכנון, פיתוח ויישום תכניות לימודים בחלוקה למקצועות הלימוד הבית-ספריים, כגון אנגלית,מתמטיקה, מדע, טכנולוגיה, היסטוריה, מוזיקה וכו', וכן למגוון נושאים ייחודים דוגמת תלמידים עם קשיי למידה, מחוננים, חינוך סביבתי ועוד.
[1 (segHrefId1)] [2 (segHrefId2)]
עמוד <<הקודם  הבא>>